GastroPro.sk, profesionálna gastro technika

 Ako spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj gastro zariadení sme vznikli v roku 2012 pod obchodným názvom Lukáš Domiňák. Od 1.1.2017 sa naše obchodné meno zmenilo na GST Trade s.r.o.

 

  •  V našej ponuke nájdete výrobky od štandartnej triedy kvality, až po top kvalitu na trhu. Takže si príde na svoje každý, kto potrebuje profesionálne náradie do svojej prevádzky. Či je to fast-food otvorený len cez víkend, alebo reštaurácia, ktorá je v prevádzke nepretržite a na svoj chod potrebuje rokmi overenú kvalitu gastro zariadení. 

 

  •  Aj z toho dôvodu máme v našej ponuke prevažne značky z europského, prípadne amerického kontinentu, ktoré sú vhodné na každodenné používanie v profesionálnej kuchyni a môžme sa tak vyhnúť zbytočnej poruchovosti, ktorá by obmedzovala chod vašej prevádzky. Tieto spoločnosti majú za sebou dlhú tradíciu čo im umožňuje úspešne nadviazať na skúsenosti a pretavovať túto výhodu do vývoja a modernizácie výroby a tak uspokojovať čoraz náročnejšie požiadavky trhu. 

 

  •  Naš sortiment gastro zariadení je preto pestrý a snažíme sa ponúknuť každému klientovi to čo potrebuje. Ceny naších produktov sú priamo úmerné ich hodnote a dovoľujeme si tvrdiť že u nás nájdete najpriaznivejší pomer ceny a kvality pre všetký gastro zariadenia.

 

  •  Internetový obchod GastroPro.sk vám prináša cenovo dostupné profesionálne zariadenia pre gastronómiu. V našom obchode nájdete všetko potrebné gastro vybavenie do vašej prevádzky, od stolového inventára až po gastro zariadenia ako miesiče cesta, mraziace truhlice, kutery, konvektomaty, krájače, nárezové stroje, gastro sporáky...  Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sme otvorení vaším otázkam na ktoré vám ochotne odpovieme a pomôžeme pri výbere konkretného výrobku pre vašu gastro pravádzku. Preto nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom sekcie KONTAKT pomocou kontaktného formulára alebo telefonicky.

 

  •  Ponúkame na predaj gastro zariadenia overených európskych značiek používaných tak na Slovensku ako aj v celej Európe, chladničky a mrazničky prémiových značiek Liebherr. Gastro zariadenie a techniku značiek ako FimarBertosPotisStalgastHendi, konvektomaty Lainox. V našej ponuke takisto nájdete kvalitné švajčiarské nože Victorinox, ktoré sú vhodné na každodenné používanie vďaka kvalitnému ostriu. Nárezové stroje Talianskej značky OMAS, ktoré sa vďaka tradícií výroby niekoľko desaťročí zaradzujú k špičke v tejto kategórií. Tieto nárezové stroje u nás nájdete za najlepšie cenu na trhu.Taktiež máme v ponuke kvalitné krájače ROBOT COUPE od Francúzkého výrobcu. Primárne ako spoločnosť sa zameriavame prevažne na predaj gastro zariadení z europského, prípadne amerického kontinentu, ktoré majú dlhodobu tradíciu. Všetky výrobky sú vyrobené podľa prísnych štandardov, čo zaručuje dlhodobu trvácnosť a spoľahlivosť. Na všetky gastro zariadenia poskytujeme záručný a pozáručný servis. Všetký naše gastro zariadenia sú predurčené pre každodenné používanie.

 

Copyright 2014 - 2023 © GastroPro.sk - gastro zariadenia